Біздің олимпиададағы жетістігіміз

Құттықтаймыз!!!

 

54- ші  Республикалық жалпы  білім беретін  негізгі пәндер  олимпиадасының  қалалық  кезеңінде ЖББ №16 орта  мектептен  30 оқушы  қатысып, 18  оқушы  жүлделі  орындар  алды.

Оқушының  аты-жөні

сыныбы

Мектебі

Пәні

орны

Жетекшісі

1

Мажитова  Анель

10А

№16

Математика

1

Маден  Т.С

2

Мукашев  Дамир

11А

№16

Математика

1

Маден  Т.С

3

Жексенғалиева   Зарина

10Б

№16

Орыс   тілі

3

Айнабекова  Ж.Б

4

Тлеугабылова  Аружан

10Б

№16

Қазақстан  тарихы

1

Қалкенов С.И

5

Қыдыргелді  Диас

11А

№16

Қазақстан  тарихы

2

Қалкенов С.И

6

Бексултанова  Сабина

10Б

№16

Ағылшын  тілі

3

Лекенова  Х.Х

7

Марат  Бота

10А

№16

Информатика

1

Надирбеков  А.Б

8

Култай  Ілияс

№16

Информатика

2

Надирбеков  А.Б

9

Жанатова  Айзат

№16

Химия

1

Шакеев   С.С

10

Қазбекова   Меруерт

11А

№16

Қазақ  тілі

3

Халабаева  А.С

11

Дәулетқызы  Гүлиза

10А

№16

Қазақ  тілі

3

Жумажанова  Қ.М

12

Қаранайқызы  Қарақат

№16

Қазақ  тілі

1

Тлеубекова  С.Ж

13

Дакимова  Камила

11А

№16

Құқық

2

Кенжебаева  А.Т

14

Талгатова  Әлия

№16

Құқық

2

Кенжебаева  А.Т

15

Толеухалым  Ислам

11А

№16

География

1

Мухамедиева  Г.С

16

Саттыбай  Арайлым

№16

География

3

Мухамедиева  Г.С

17

Слан  Мадина

10А

№16

Биология

2

Онербекова Ж.С

18

Серикберлы  Гулжан

№16

Биология

3

Онербекова Ж.С

 

Республикалық жалпы білім  беретін  негізгі пәндер  олимпиадасының  облыстық  кезеңіне мектебімізден  5  оқушы  жолдама  алып, 3  оқушы  жүлделі  орындармен  оралды.

Оқушының  аты-жөні

сыныбы

Мектебі

Пәні

орны

Жетекшісі

1

Мажитова  Анель

10А

№16

Математика

3

Маден  Т.С

2

Тлеугабылова  Аружан

10Б

№16

Қазақстан  тарихы

3

Қалкенов С.И

3

Жанатова Айзат

№16

Химия

3

Шакеев С.С

 
 
Құттықтаймыз!!!

2019-2020    оқу  жылында жалпы  білім  беретін   пәндердің облыстық кезеңіне  ЖББ №16 лингвистикалық   бағыттағы  орта   мектептен 5 оқушы  қатысып (Мажитова  Анель, Толеухалым  И, Тлеугабылова  А, Марат  Б, Жанатова  А), 3 оқушы  жүлделі 3 орындармен марапатталды. Химия  пәнінен 9 Б сынып   оқушысы Жанатова  Айзат  3 орын (жетекшісі: Шакеев  С.С), математика  пәнінен 10 А  сынып  оқушысы  Мажитова  Анель 3 орын (жетекшісі: Маден  Т.С), Қазақстан  тарихы  пәнінен  10Б  сынып  оқушысы Тлеугабылова Аружан 3 орын (жетекшісі: Қалкенов С.И). Құттықтаймыз!!!

 

Облыстық IV-ші CLEVEER  олимпиадасына мектебімізден 12 оқушы қатысып, ағылшын тілі, қазақ тілі, орыс тілі және математика пәндерінен үзеңгілестерімен бақ сынасты

 

Қалалық Тілдер орталығының ұйымдастыруымен өткен "Тілдарын" үштілділік байқауында 10А сынып оқушысы Бексұлтанова Сабина ІІ орын иеленді және ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Жандыл Елжас Алғыс хатпен марапатталып, бағалы сыйлықтарға ие болды. Жетекшісі: Мылғалшерова Алтынай Қабдоллақызы.