2017-2018 оқу жылындағы тәрбиеленушілердің жетістіктері

 

2017-2018 оқу жылындағы тәрбиеленушілердің жетістіктері

Халықаралық конкурстың атауы

Қатысушылар саны

Қатысушылар мен жеңімпаздардың аты-жөні (ұжымның атауы)

Жетекшісінің аты - жөні

Байқауда алған орны

Халықаралық байқаулар

1

 

XVIII Халықаралық «Көзге Иртыш Моңнары» өнер фестиваль-байқауы Семей қаласы

6

Исагали Айтолкын

Николаева Назерке

Саматова Айдана

Саматова Диана

Тлеубек Адина

Жайлаубай Дильназ

Утенова А.А.

Мугманова И.М.

Жайнабекова А.Б.

Алмаганбетова Д.Т.

1 орын

 1 орын

1 орын

 1 орын

2

"Менің сүйікті ертегі кейіпкерім" атты бейнелеу және сәндік-қолданбалы шығармашылығының халықаралық байқауы Мәскеу қаласы

2

Дюсембекова Сабина

Оболенинова Дарья

Утенова А.А.

1 орын

 1 орын

3

Халықаралық толеранттылық күніне арналған «Все разные – все равные» халықаралық шығармашылық байқауы

1

Смагулова Майра

Утенова А.А.

1 орын

4

Халықаралық сәндік-қолданбалы шығармашылық  байқауы  «Бумажная мастерская»

4

Кошкимбай Рысжан

Султан Нуриддин

Санакбек Жулдыз

Мажкен Минура

Самтырбай Г.Е.

1 орын

1 орын

2 орын

1 орын

5

Халықаралық көрме фестивалі «Artoftalent»   

6

Тлеугабылова Аружан

Саматова Диана

Николаева Назерке

Исагали Айтолкын

Тлеубек Адина

Оболенинова Дарья

 

Мугманова И.М.

 

 

Утенова А.А.

2 дәрежелі

3 дәрежелі

3 дәрежелі диплом

Бас жүлде

2 дәрежелі

            2  дәрежелі

 

6

Халықаралық байқау «Танысу Алматы»

31

«Сити денс»         ұжымы

 «Сити денс»         ұжымы

Женис Акерке

Женис Зарина

Шашкова Алина

Женис Айгерим                  

СолодовниковаО.А.

Бас жүлде

1 орын

2 орын

2 орын

3 орын

3 орын

7

Балалар мен жасөспірімдер шығармашылығының халықаралық фестивалі «Звезды нового века»

1

Мурзабекова Камилла

Утенова А.А.

Қатысушыларға диплом

Республикалық байқаулар

1

Республикалық қолөнер байқауы «Шебер»

14

Мұхаметолла Інқәр

Турсунбекова Еркежан

Смағұл Жанар

Амрашева Асель

Токтамысова Аружан

Советова Жансая

Николаева Назерке

Толеуова Арай

Оболенинова Дарья

Саматова Айдана

Сайдуллаева Милана

Қайролла Ақжарқын

Мейрамбекова Арайлым

Тлеубек Адина

 

Самтырбай Г.Е.

 

Алмаганбетова Д.Т.

 

Бирликбаева К.Б

Калиякметов Н.Н.

Мугманова И.М.

 

Утенова А.А.

 

 

Тохметова А. Т.

Жайнабекова А.Б.

1 орын

1  орын

2 орын

2 орын

1 орын

1 орын

1 орын

1 орын

2 орын

2 орын

2 орын

2 орын

2 орын

2 орын

 

Республикалық байқау «Өнерімді Отаныма арнаймын!»

1

Каримхан Балнұр

Гагарина А.В.

1 орын

 

Республикалық байқау «Жайна талант»

7

Чурикова Арина

 Пестрякова Арина

Кучаева Элина

Жанабаева Жанель

Кучаева Элина

Искакова Амелия

Амиргалиева Милана

Дуйсенбай Рахат

Гагарина А.В.

Бас жүлде

Бас жүлде

Бас жүлде

1 дәрежелі диплом

2 дәрежелі диплом

2 дәрежелі диплом

2 дәрежелі диплом

 

Республикалық байқау «Сарыарқа дарыны 2018»

1

            Тумашевич Дарья

Бирликбаева К.Б.

                2 орын

 

Республикалық балалар шығармашылық байқауы «Весна 2018»

2

Турсынбек Айсу

Серикболкызы Инкар

Мугманова И. М.

                1 орын             

1 орын

 

Републикалық байқау «Теарт мод»

1

Саматова Диана

Мугманова И.М.

1 орын

 

Республикалық байқау  РҚББОӘО «Вторая жизнь отходов»

1

Оболенинова Дарья

Утенова А.А.

                2 орын

Облыстық байқаулар

 

Шахматтан облыстық мектеп спартакиадасы

5

 Ыдрысов Дулат

Рысмагамбет Саят

Гончаров Иван

Сагынтаева аружан

Касымова Назым

Алимжанов Е.А.

Командалық есепте 1 орын

 

Облыстық байқау  «Менің сүйікті қуыршағым 2017 жыл»

6

Дюсембекова Сабина

Оболенинова Дарья

Иагали Айтолкын

Николаева Назерке

Жолеуова Дильназ

Орынбек Айдана

Утенова А.А.

 

 

Мугманова И.М.

1орын

1 орын

1 орын

1орын

1 орын

1 орын

 

Облыстық дебаттық  турнир «Шетін көзқарас –қоғамға қатер»

1

 

3

Тілеубай Аружан

 

Оқушылар сарайы командасы

Тойшыбек А.А

Диплом «Үздік спикер»

Диплом 3 орын