Қалалық 3-4 сынып оқушылары арасында өткен «Балауса-2014» зияткерлік марафоны
Наурыз айының 28-ші жұлдызында №7 мектеп-гимназиясында қалалық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі әдістемелік кабинеттің ұйымдастыруымен 3-4 сыныптар арасында «Балауса-2014» зияткерлік марафоны өткізілді.
Мақсаты:
Øбастауыш сынып оқушыларының пән бойынша танымдық және шығармашылық қабілеттерін дамыту;
Øдарынды оқушылардың үздік жетістіктерін насихаттауда жеткілікті жағдай жасау;
Øсыныптан тыс жұмысты белсендендіру;
Øоқу пәндеріне қызығушылығын арттыру;
Марафонға 3-4 сынып оқушылары қатысып, тіл және математика пәнінен өз білімдерін сынады. Орыс бөлімінен 28 оқушы қатысса, қазақ бөлімінен 54 оқушыдан сұраныс түсті. Әр оқушының жұмысы шифрланып, әділ-қазылар алқасы орынды құпия түрде тағайындады.
Математика және қазақ тілі, орыс тілі пәндері бойынша жұмыстарын тексеріп, зияткерлік марафонның қорытындысын шығарған әділ-қазылар алқасы келесі жеңімпаздарды анықтады.
Гимназия
1. Кумисбаева Толғанай -2 орын, 3 сынып, қазақ тілі
2. Шакимурат Жандос -2 орын ,4 сынып, математика
3. Колесникова Милана- 2 орын, 4 сынып, орыс тілі
4. Карстен Владислав -1 орын 3 сынып, орыс тілі, мұғалімі
№1 мектеп
- Гришина Арина -2 орын, 3 сынып, орыс тілі, мұғалімі
- Гервик Кирилл- 2 орын,4 сынып, математика, мұғалімі
- Ли Диана- 3 орын,4 сынып, орыс тілі, мұғалімі
№2 лицей
1. Кәрімхан Әмина-2 орын, 4 сынып, математика
2. Саматова Диана-3 орын, 4 сынып, қазақ тілі
3. Абай Айым-1 орын,3 сынып, қазақ тілі
4. Есенғалиев Алихан-3 орын, 3 сынып, математика
№4 мектеп
1. Тлеубаев Аян-3 орын,3 сынып, орыс тілі, мұғалімі
- Чуприна Аначтасия-2 орын,3 сынып, математика
- Аркенов нурислам- 1 орын,4 сынып, математика
- Русинова Милена- 1 орын,4 сынып, орыс тілі
№5 мектеп
1. Келдибеков Нурбол - 2 орын, 4 сынып, математика
2. Тлеутай Нұрай-2 орын, 4 сынып, қазақ тілі
3. Тлеуғабыл Айнара-1 орын, 3 сынып, қазақ тілі
4. Абдурахман Әсем- 3 орын, 3 сынып, математика
№7 мектеп-гимназиясы
- Сайлаубек Баян-2 орын, 4 сынып, қазақ тілі
- Қуаныш Нұрбөпе-1 орын, 4 сынып, қазақ тілі
- Аскарова Амина-3орын, 3 сынып, қазақ тілі
- Жұмағали Әли- 1 орын, 4 сынып
№8 мектеп.
- Ауганов Бексұлтан-3 орын, 4 сынып, математика
- Абдрасилова Риза-3 орын, 3 сынып, қазақ тілі
№9 мектеп
- Бекбосын Асылан-1 орын, 4 сынып, қазақ тілі
- Жұман Аяжан-3 орын, 3 сынып, қазақ тілі
№10 мектеп
Мухамбетжанов Нурхан-1 орын, 3 класс, математика
№15 мектеп
1. Имангалиев Мақсат - 1 орын, 4 сынып, математика
2. Мусабекова Айнур-3 орын, 4 сынып, қазақ тілі
3. Берикжанова Дилана-2 орын, 3 сынып, қазақ тілі
4. Бурленова Амина- 1 орын, 3 сынып, математика.
№16 мектеп
1. Мажитова Анель - 3 орын, 4 сынып, математика
2. Бексұлтанова Сабина-2 орын, 4 сынып, қазақ тілі
3. Аманкелді Аяулым-3 орын, 3 сынып, қазақ тілі
4. Кумисбекова Алтынай- 2 орын, 3 сынып, математика
№17 мектеп
1. Ким Полина -3 орын,4 сынып, математика
2. Косякова Полина- 3 орын, 3 сынып, математика
№24 мектеп
Спабеков Рақымжан-3 орын, 3 сынып, қазақ тілі
№25 мектеп
1. Толеубай Нұрай -3 орын, 4 сынып, математика