Біздің олимпиададағы жетістігіміз

«Britig Buldog»  интеллектуалдық  марафонында  жүлделі  орынға ие  болған   оқушылар  (6 оқушы) 1 орын -2, 2 орын – 4, 3 орын - 0

Оқушының  аты- жөні

Сыныбы

Жетекшісі

орны

1

Мадениет  Анел

5 В

Тойындыкова  А.М

I

2

Нургазы  Дарын

5 Б

Сағынтаева М.М

I

3

Бериков Ермукан

5 Б

Сағынтаева М.М

II

4

Канапия  Кадиша

5 А

Сағынтаева М.М

II

5

Нурмуканбет  Еркеназ

5 Г

Сағынтаева М.М

II

6

Темешбай  Думан

Сағынтаева М.М

II

 


«Кенгуру Лингвист»  интеллектуалдық  марафонына қатысқан 7 оқушы жүлделі  орынға  ие  болған   оқушылар  (4 оқушы)1 орын -1, 2 орын – 2, 3 орын - 1

Оқушының  аты- жөні

Сыныбы

Жетекшісі

орны

1

Ермаханова М

Сағынтаева М.М.

I

2

Ырзаханов А

Орынбаев А.Р.

II

3

Таласова А

Лекенова Х.Х.

II

4

Калдыбек М

Орынбаев А.Р.

III

 

 

 

52 – ші Республикалық пән олимпиадасының қалалық кезеңінің қорытындысы

2017-2018 оқу  жылы

Қоғамдық- гуманитарлық пәндер   бойынша

Оқушының  аты -жөні

Сныбы

Пәні

Мектебі

Жетекшісі

Орны

1

Қазбекова  Меруерт

Қазақ  тілі

Балқаш  қаласы  жалпы  білім  беретін №16  лингвистикалық  бағыттағы  орта  мектебі, КММ 

Халабаева  А.С

II орын

2

Женисова  Аружан

10А

Қазақ  тілі

Калыкова  А.Ж

III  орын

3

Құрал  Диана

10А

Ағылшын  тілі

Сағынтаева  М.М

III  орын

4

Атыгулова  Ажар

10А

Құқық

Кенжебаева  А.Т

III  орын

5

Саржанқызы  Еркежан

10А

Қазақстан  тарихы

Исина  М.С

III  орын

6

Толеухалым  Аяулым

11А

Қазақстан  тарихы

Қалкенов  С.И

III  орын

7

Есентаева  Ақнұр

Қазақстан  тарихы

Абдина Т.Н

II  орын

Жаратылыстану – математика  бағыты  бойынша

8

Жумадилов  Бекнұр

11А

Математика

Балқаш  қаласы  жалпы  білім  беретін №16  лингвистикалық  бағыттағы  орта  мектебі, КММ 

Оспанова  Б

III  орын

9

Кулаева  Айғаным

Физика

Сағындықов Б.Н

I орын

10

Толеухалым  Ислам

География

Мухамедиева  Г.С

I орын

11

Бейсенов  Арлан

10А

География

Мухамедиева  Г.С

II орын

12

Серікберлі Ақмаржан

Биология

Өнербекова  Ж.С

II орын

13

Торекулова  Зарина

10А

Биология

Өнербекова  Ж.С

III  орын

14

Оразбекова  Толғанай

10А

Химия

Дуамбекова  Б.Қ

III  орын

15

Жубаева  Айдана

11А

Химия

Дуамбекова  Б.Қ

III  орын

16

Тойлыбай  Нұргелді

Информатика

Максутова  Г.К

II орын

17

Ермаханова  Айым

10А

Информатика

Максутова  Г.К

II орын

 

 

 

 

"Балқаш қаласы жалпы білім беретін  №16 лингвистикалық бағыттағы орта мектебі" КММ 2017-2018 оқу жылында "Clever" және ҚарМУ ұйымдастырған облыстық олимпиадаларының жеңімпаздары

 

Аты-жөні Сыныбы Пәні Жетекшісі Орны
1 Байманқұл Аяулым 4 Қазақ тілі Ашенбекова А.А. ІІ
2 Серғалым Раушан 5 Ағылшын тілі Лекенова Х.Х. ІІІ
3 Қанапия Қадиша 5 Ағылшын тілі Лекенова Х.Х. ІІІ
4 Тулеухан Бөгенбай 5 Математика Жақыпбаева Г.Е. ІІІ
5 Бексултанова Жібек 6 Орыс тілі Иманбекова Ғ.Т. ІІІ
6 Сакей Айжан 10 Биология Өнербекова Ж.С. ІІІ
7 Толеухалым Ислам 9 География Мұхамедиева Г.С. ІІІ

 

 

"Балқаш қаласы жалпы білім беретін  №16 лингвистикалық бағыттағы орта мектебі" КММ 2017-2018 оқу жылында "ҚАЗАҚСТАН ҰСТАЗДАРЫ" қоғамымен ұйымдастырылған "ҚҰҚЫҚ НЕГІЗДЕРІ" пәні бойынша республикалық  қашықтық олимпиада жеңімпазы

 

Аты-жөні Сыныбы Пәні Жетекшісі Орны
1 Құрал Диана 10 Құқық Кенжебаева А.Т. ІІ

 

"Балқаш қаласы жалпы білім беретін  лингвистикалық бағыттағы № 16 орта мектебі" КММ 2016-2017 оқу жылының аралық жетістік көрсеткіші
                 
Байқау Қатысушы сынып пәні жетістігі жетекшісі деңгейі жыл
1 Жалпы білім беретін пәндер бойынша пән олимпиадасы 5-8 сынып Маратов Али 6 А Ағылшын тілі І орын Лекенова Халима Хамзаевна қалалық 2017
2 Гапуов Алишер 5 А Қазақстан тарихы І орын Исина Мадина Сатбековна қалалық 2017
3 Галиолла Али 7 Г Дүниежүзі тарихы І орын Калкенов Сұңғат Ибрагимұлы қалалық 2017
4 Толеухалым Ислам 8 А география І орын Мұхамедиева Гүлім Сейлхановна қалалық 2017
5 Кумисбекова Алтынай 6 Б математика І орын Шакеев Саят Сматұлы қалалық 2017
6 Бексултанова Сабина 7 Б Ағылшын тілі ІІ орын Лекенова Халима Хамзаевна қалалық 2017
7 Толеген Асылай 6 Д Дүниежүзі тарихы ІІ орын Абдина Торғай Нурбековна қалалық 2017
8 Орынбаев Ануар 7 В география ІІ орын Мұхамедиева Гүлім Сейлхановна қалалық 2017
9 Раймова Аружан 6 В география ІІ орын Мұхамедиева Гүлім Сейлхановна қалалық 2017
10 Култай Илияс 6 А информатика ІІ орын Максутова Гүлжахан Кашебдиновна қалалық 2017
11 Арманқызы Жанель  7 Б Орыс тілі мен әдебиеті ІІ орын Айнабекова Жанар Базархановна қалалық 2017
12 Амангелді Фархат  6 Г Орыс тілі мен әдебиеті ІІІ орын Мустафа Сәуле Рахимжановна қалалық 2017
13 Бексултанова Жибек 5 А Орыс тілі мен әдебиеті ІІІ орын Иманбекова Галия Турганбековна қалалық 2017
14 Кенжебай Іңкәр  5 В Ағылшын тілі ІІІ орын Тойындыкова Айгерим Маратовна қалалық 2017
15 Козинова Жамила 8 А Ағылшын тілі ІІІ орын Лекенова Халима Хамзаевна қалалық 2017
16 Серик Айгерим 6 Б Қазақстан тарихы ІІІ орын Кенжебаева Алмагүл Тлеукуловна қалалық 2017
17 Орынбаев Ерасыл 7 В биология ІІІ орын Онербекова Жаухар Сериковна қалалық 2017
18 Тлеугабылова Аружан 7 Б физика ІІІ орын Сағындыков Бакыт Нурганатович қалалық 2017
19 Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық пәндік олимпиаданың қалалық кезеңі Болат Іңкәр 11 А математика ІІІ орын Сартаева Үміт Алшымбековна қалалық 2017
20 Төлеген Нұрлат 9 А информатика ІІІ орын Максутова Гульжахан Кашебдинована қалалық 2017
21 Жақыпбек Дәулет 11 А география ІІ орын Мухамедиева Гүлім Сейлхановна қалалық 2017
22 Қуандық Ұлпан 11 А биология ІІІ орын Онербекова Жаухар Сериковна қалалық 2017
23 Женисова Аружан 9 А Қазақ тілі ІІ орын Тлеубекова Сайран Жарылкагановна қалалық 2017
24 Битусупова Ажар 11 А Қазақ тілі ІІ орын Тлеубекова Сайран Жарылкагановна қалалық 2017
25 Багланова Мадина 9 А Орыс тілі  ІІІ орын Жумабекова Мадина Мухамедовна қалалық 2017
26 Қасбақова Назым 10 А Орыс тілі ІІІ орын Акимова Жанаргуль Абеугалиевна қалалық 2017
27 Толеухалым Аулым 10 А Қазақстан тарихы ІІ орын Қалкенов Сұңғат Ибрагимұлы қалалық 2017
28 Махамбет Әлихан 11 А Қазақстан тарихы ІІІ орын Исина Мадина Сатбековна қалалық 2017
29 Мұқажан Нұрхат 11 А Қазақстан тарихы ІІІ орын Исина Мадина Сатбековна қалалық 2017
30 Полат Салахаддин 10 А Ағылшын тілі ІІІ орын Тойындыкова Әйгерім қалалық 2017