Қазақстандық интернет-олимпиадалар

Интернет олимпиадалар қорытындысы

2017-2018 оқу  жылы

Оқушының аты- жөні

Сынып

Қатысқан  іс- шара

Нәтижесі

Жетекшісі

  1.  

Құрал  Диана

10А

Құқық  пәнінен Республикалық  қашықтық  пән  олимпиадасы

2 дәрежелі  диплом

Кенжебаева  А.Т

  1.  

Бексултанова  Жібек

8

«Intolimp.kz»-  дарынды  оқушылар  порталының  ұйымдастыруымен қашықтытан  өткізілген экспресс байқауға  қатысып, шығармашылық  дарынмен , білімділігімен  көзге түсті

1 дәрежелі  диплом

Сыздыкова  С.Т.

  1.  

Каримова  Айым

«Intolimp.kz»-  дарынды  оқушылар  порталының  ұйымдастыруымен қашықтытан  өткізілген экспресс байқауға  қатысып, шығармашылық  дарынмен , білімділігімен  көзге түсті

1 дәрежелі  диплом

Рымханова  Ә.Р.

  1.  

Сәттібек  Еркеназ

«Intolimp.kz»-  дарынды  оқушылар  порталының  ұйымдастыруымен қашықтытан  өткізілген экспресс байқауға  қатысып, шығармашылық  дарынмен , білімділігімен  көзге түсті

1 дәрежелі  диплом

Рымханова  Ә.Р.

  1.  

Сатбеков  Алибек

«Intolimp.kz»-  дарынды  оқушылар  порталының  ұйымдастыруымен қашықтытан  өткізілген экспресс байқауға  қатысып, шығармашылық  дарынмен , білімділігімен  көзге түсті

1 дәрежелі  диплом

Рымханова  Ә.Р.

  1.  

Нұрмұқанбет  Еркеназ

«Intolimp.kz»-  дарынды  оқушылар  порталының  ұйымдастыруымен қашықтытан  өткізілген экспресс байқауға  қатысып, шығармашылық  дарынмен , білімділігімен  көзге түсті

 II дәрежелі  диплом

Рымханова  Ә.Р.

  1.  

Жеңіс  Ақерке Жанатқызы

www.intolimp.kz-  Интеллектуалды білім  парталының ұйымдастыруымен Қазақстан   Республикасының дарынды  оқушылары арасындағы қашықтықтан  ұйымдастырылған «Туған жерді сүйемін» атты  байқауға белсене қатысып, шығармашылық  дарынымен , білімділігімен  көзге түсті

II дәрежелі  диплом

Омарбекова  Б.С

  1.  

Жеңіс  Ақерке Жанатқызы

«ZIAT» Ғылыми – әдістемелік орталығы ұйымдастыруымен, «Бояу палитрасы» атты қашықтықтан өткізілген Халықаралық  балалар  сурет  сайысында «табиғат әсемдігі номинациясында»

Iдәрежелі  диплом

Омарбекова  Б.С

  1.  

Әлиақпар  Мирас Амангелдіұлы

www.intolimp.kz-  Интеллектуалды білім  парталының ұйымдастыруымен Қазақстан   Республикасының дарынды  оқушылары арасындағы қашықтықтан  ұйымдастырылған «Тәуелсіздік бастауы  желтоқсан» атты  байқауға белсене қатысып, шығармашылық  дарынымен , білімділігімен  көзге түсті

II дәрежелі  диплом

Омарбекова  Б.С

  1.  

Әлиақпар  Мирас Амангелдіұлы

«IQ»- Интеллектті дамыту  орталығының 16 желтоқсан- Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі мерекесіне  орай  ұйымдастырылған «Мәнерлеп  оқу» білімділер  байқауында рухани  жаңғырудың үздік  үлгісін үздік  туынды  арқылы  көрсеткені үшін

II дәрежелі  диплом

Омарбекова  Б.С

  1.  

Самат Мирас Мақсатұлы

www.intolimp.kz-  Интеллектуалды білім  парталының ұйымдастыруымен Қазақстан   Республикасының дарынды  оқушылары арасындағы қашықтықтан  ұйымдастырылған «Біз бақытты отбасымыз» атты  байқауға белсене қатысып, шығармашылық  дарынымен , білімділігімен  көзге түсті

II дәрежелі  диплом

Омарбекова  Б.С

  1.  

Ескожина  Елназ Жахатовна

«intolimp.kz» «Қош  келдің қыс»

2

Сопыжанова  Г.Р

  1.  

Өмірғалы Алина Бауыржанқызы

«intolimp.kz» «Елін  сүйген Елбасы»

1

Сопыжанова  Г.Р

  1.  

Нұралы   Еркежан

«intolimp.kz» «Елін  сүйген Елбасы»

2

Сопыжанова  Г.Р

  1.  

Марал Нұрислам

«intolimp.kz» «Біз бақытты  отбасымыз»

3

Сопыжанова  Г.Р

  1.  

Қуаныш  Ақпейіл

«intolimp.kz» «Жас   суретші»

1

Сопыжанова  Г.Р

  1.  

Темешбай   Думан

«Ұлттық   интернет   олимпиада»

2

Қапасова А.Ж

 

 

 

"Балқаш қаласы жалпы білім беретін  лингвистикалық бағыттағы № 16 орта мектебі" КММ 2016-2017 оқу жылының аралық жетістік көрсеткіші

                 
Байқау Қатысушы сынып пәні жетістігі жетекшісі деңгейі жыл
1 CLEVER қалалық олимпиадасы Канапия Кадиша 4 А ағылшын тілі ІІІ орын Лекенова Халима Хамзаевна қалалық 2017
2 Кенжебай Інкәр  3 В ағылшын тілі ІІІ орын Тойындыкова Айгерім Маратовна қалалық 2017
3 Асетова Айнур 4 Б орыс тілі ІІІ орын Иманбекова Галия Турганбековна қалалық 2017
4 Смагулова Аруна 6 А орыс тілі ІІІ орын Иманбекова Галия Турганбековна қалалық 2017
5 Бексултанова Жібек 5 А орыс тілі І орын Иманбекова Галия Турганбековна қалалық 2017
6 CLEVER олимпиадасы Бексултанова Жібек 6 А орыс тілі І орын Иманбекова Галия Турганбековна облыстық 2017
7 Ұлттық Интернет Олипиадасы  Несіпбек Бірғаным 4 Б қазақ тілі ІІІ орын Қапасова Ардақ Жангировна республикалық 2017
8 Темешбай Думан 4 Б қазақ тілі ІІ орын Қапасова Ардақ Жангировна республикалық 2017
9 Жалпы білім беретін пәндер бойынша пән олимпиадасы 5-8 сынып Маратов Али 6 А Ағылшын тілі І орын Лекенова Халима Хамзаевна қалалық 2017
10 Гапуов Алишер 5 А Қазақстан тарихы І орын Исина Мадина Сатбековна қалалық 2017
11 Галиолла Али 7 Г Дүниежүзі тарихы І орын Калкенов Сұңғат Ибрагимұлы қалалық 2017
12 Толеухалым Ислам 8 А география І орын Мұхамедиева Гүлім Сейлхановна қалалық 2017
13 Кумисбекова Алтынай 6 Б математика І орын Шакеев Саят Сматұлы қалалық 2017
14 Бексултанова Сабина 7 Б Ағылшын тілі ІІ орын Лекенова Халима Хамзаевна қалалық 2017
15 Толеген Асылай 6 Д Дүниежүзі тарихы ІІ орын Абдина Торғай Нурбековна қалалық 2017
16 Орынбаев Ануар 7 В география ІІ орын Мұхамедиева Гүлім Сейлхановна қалалық 2017
17 Раймова Аружан 6 В география ІІ орын Мұхамедиева Гүлім Сейлхановна қалалық 2017
18 Култай Илияс 6 А информатика ІІ орын Максутова Гүлжахан Кашебдиновна қалалық 2017
19 Арманқызы Жанель  7 Б Орыс тілі мен әдебиеті ІІ орын Айнабекова Жанар Базархановна қалалық 2017
20 Амангелді Фархат  6 Г Орыс тілі мен әдебиеті ІІІ орын Мустафа Сәуле Рахимжановна қалалық 2017
21 Бексултанова Жибек 5 А Орыс тілі мен әдебиеті ІІІ орын Иманбекова Галия Турганбековна қалалық 2017
22 Кенжебай Іңкәр  5 В Ағылшын тілі ІІІ орын Тойындыкова Айгерим Маратовна қалалық 2017
23 Козинова Жамила 8 А Ағылшын тілі ІІІ орын Лекенова Халима Хамзаевна қалалық 2017
24 Серик Айгерим 6 Б Қазақстан тарихы ІІІ орын Кенжебаева Алмагүл Тлеукуловна қалалық 2017
25 Орынбаев Ерасыл 7 В биология ІІІ орын Онербекова Жаухар Сериковна қалалық 2017
26 Тлеугабылова Аружан 7 Б физика ІІІ орын Сағындыков Бакыт Нурганатович қалалық 2017
27 Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық пәндік олимпиаданың қалалық кезеңі Болат Іңкәр 11 А математика ІІІ орын Сартаева Үміт Алшымбековна қалалық 2017
28 Төлеген Нұрлат 9 А информатика ІІІ орын Максутова Гульжахан Кашебдинована қалалық 2017
29 Жақыпбек Дәулет 11 А география ІІ орын Мухамедиева Гүлім Сейлхановна қалалық 2017
30 Қуандық Ұлпан 11 А биология ІІІ орын Онербекова Жаухар Сериковна қалалық 2017
31 Женисова Аружан 9 А Қазақ тілі ІІ орын Тлеубекова Сайран Жарылкагановна қалалық 2017
32 Битусупова Ажар 11 А Қазақ тілі ІІ орын Тлеубекова Сайран Жарылкагановна қалалық 2017
33 Багланова Мадина 9 А Орыс тілі  ІІІ орын Жумабекова Мадина Мухамедовна қалалық 2017
34 Қасбақова Назым 10 А Орыс тілі ІІІ орын Акимова Жанаргуль Абеугалиевна қалалық 2017
35 Толеухалым Аулым 10 А Қазақстан тарихы ІІ орын Қалкенов Сұңғат Ибрагимұлы қалалық 2017
36 Махамбет Әлихан 11 А Қазақстан тарихы ІІІ орын Исина Мадина Сатбековна қалалық 2017
37 Мұқажан Нұрхат 11 А Қазақстан тарихы ІІІ орын Исина Мадина Сатбековна қалалық 2017
38 Полат Салахаддин 10 А Ағылшын тілі ІІІ орын Тойындыкова Әйгерім қалалық 2017

 

 

Лингвистикалық бағыттағы жалпы білім беретін №16 орта мектептің 2015-2016 оқу жылындағы қалалық, облыстық, республикалық байқаудан орын алған оқушылар туралы мәлімет.

10-11 КЛАССЫ